Dane kontaktowe

  • Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o.​     

  • ul. Broniewskiego 81 lok. 310c

  • 58-309 Wałbrzych

  • NIP: 8863005817

  • tel. 570 252 570

SZKOLENIA TEMATYCZNE

 

Szkolenia odbywają się w siedzibie Akademii. Tematyka dotyka chorób cywilizacyjnych tj. otyłość czy nadwaga, cukrzyca, insulinooporność,  choroby tarczycy, PCOS, choroby jelit i szereg innych tematów. Proszę sprawdzać na bieżąco. Szkolenia prowadzone są dwuetapowo tzn. w pierwszej kolejność słuchacze są zaznajamiani z problematyką, na czym polega choroba, jakie są jej objawy, jak ją wykryć. Oraz jakie są konwencjonalne metody leczenie. Z reguły tą część prowadzi lekarz. W drugiej odsłonie dowiadujemy się jak za pomocą żywności można zwalczać dana jednostkę chorobową. Jak ją łagodzić lub jak jej zapobiegać. Dowiadujemy się również jakich używać przypraw lub ziół. Jaki ruch jest wskazany a jaki nie. Tę część prowadzi dietetyk. Czasami dodatkowo fizjoterapeuta lub trener personalny.

SZKOLENIA AUTORSKIE

 

Jest to zazwyczaj kilka do kilkunastu spotkań. Przykładowo cykl szkoleń o nazwie "Dieta Pudełkowa". Tutaj możemy się dowiedzieć jak zdrowo, szybko i tanio można sobie przygotować pożywienie na cały tydzień dla całej rodziny. Przy czym pokarmy możemy zabrać ze sobą do pracy czy szkoły bez uszczerbku na wartości odżywczej, tak aby przestrzegać zdrowej diety. Rewelacyjne szkolenie, które potrafi uniezależnić od kupowania różnych diet. Wiemy co jemy, jak było przygotowane i że na pewno jest zdrowe. 

Innym przykładem cyklu szkoleń jest "Wszystko zaczyna się od myśli".  W tym przypadku możemy dowiedzieć się jak uzyskać właściwy tor życia. Jak wyznaczać cele,. Ja je realizować. Ale również jak pozbyć się stresu czy jak współpracować z rodziną i innymi ludźmi. Poprzez zmianę myślenia wpływamy na własne zdrowie i życie. Trudno to opowiedzieć w kilku słowach. Trzeba przyjść  i posłuchać by później wprowadzić w życie i cieszyć się zdrowiem i szczęściem.  Sukces gwarantowany

Są to tylko dwa z przykładowych szkoleń jakie proponuje Akademia Zdrowie-jesz.