• Akademia Zdrowie-jesz

A co jeśli masz w sobie robaki?

Zaktualizowano: 29 lis 2021

Szybko się męczysz? Masz bóle mięśni i stawów? A może często się przeziębiasz i masz bóle gardła lub boli cię głowa? To oraz wiele innych objawów, choćby nieświeży oddech i worki lub ciemne kręgi pod oczami, świadczą o obecności w Twoim organizmie pasożytów. Wystarczy, że masz jeden taki objaw, a w 99% to oznaka posiadania nieproszonych gości.

Pasożyty żyją w nas. Rozmnażają się. Wydalają swoje odchody do naszej krwi. To wszystko powoduje, że powoli, ale ciągle tracimy na zdrowiu. Możemy stracić również życie. Znane są przypadki, gdzie Glista Ludzka wędrując po ciele, przebiła serce człowieka. Wszyscy myśleli, że miał zawał, a to po prostu pasożyt. A przypadki raka wątroby czy trzustki to w większości obecność Przywry Kociej.

Pasożyty są trudne do wykrycia. Każdego należałoby szukać inną metodą. Wiele z nich jest niewykrywalnych ze względów na lokalizację lub czas w rozwoju. A skąd wiemy gdzie i którego szukać?

I tutaj z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia NLS (system nieliniowej diagnostyki), która została zaprzęgnięta do metody biorezonansu. To właśnie tą metodą jesteśmy w stanie z dużą precyzją stwierdzić jakie pasożyty są w nas. Gdzie są umiejscowione i czy są mocno aktywne, zagrażając naszemu zdrowiu i życiu.

Mowa tu o urządzeniu Mezator M1, które ma o wiele większe zastosowanie – zainteresowanych odsyłam do www.zdrowie-jesz.pl Diagnoza biorezonansem jest bezbolesna i bezinwazyjna. Pozwala na dokładne określenie konkretnych pasożytów i ich umiejscowienia. Wiemy, że dobra diagnoza to więcej niż połowa sukcesu, dlatego podajemy gotowe rozwiązania. Nasze terapie oparte są na naturalnych metodach – odpowiednia dieta i zioła. Jeżeli taki pasożyt zdoła się ukryć przed dobraną dietą czy też przed ziołami, to nie uchroni się przed biorezonansem. Dlatego wspomagamy się też technologią – urządzeniem Mezator BRT, który dla wygody wypożyczamy naszym pacjentom do domu. Tak oto wykorzystując niejako trzy formy ataku jesteśmy w stanie wyniszczyć niepotrzebne żyjątka. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i technologią. Zapraszamy do kontaktu tel. 570 252 570, e-mail: akademia.zdrowie.jesz@gmail.com. Poza działaniem stacjonarnym w naszym gabinecie, prowadzimy też sesje wyjazdowe.244 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

CZAS UCIEKA

NA KASZEL