Dane kontaktowe

  • Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o.​     

  • ul. Broniewskiego 81 lok. 310c

  • 58-309 Wałbrzych

  • NIP: 8863005817

  • tel. 570 252 570

AKADEMIA ZDROWIE-JESZ

 

Założycielami Akademii jest małżeństwo: Elżbieta i Jerzy Wojciechowscy. 

Myśl dojrzewała długo. Wiedzieliśmy, że należy żyć zdrowo. Ale co to znaczy. Tutaj długie lata trwały nasze dociekania. Gdy w końcu zgłębiliśmy temat chcemy się z Wami podzielić wiedzą i spostrzeżeniami. Czasami czegoś dowiedzieć się od Was. Nie uzurpujemy sobie monopolu na wiedzę. 

Wprowadziliśmy większość zasad w nasze życie i działa. Uwierzcie, to jest niesamowite uczucie. Jeszcze wiele przed nami. Nie ustajemy w poszukiwaniach i w działaniu. Zapraszamy do naszej Akademii.

TAK COŚ WIĘCEJ

 

ELŻBIETA
Nazywam się Elżbieta Wojciechowska, jestem żoną, mamą oraz babcią piątki cudownych wnucząt. Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się wiele lat temu. Od dawna interesowałam się zdrowym odżywianiem. W międzyczasie zrobiłam dyplom z dietetyki, aby jeszcze skuteczniej wykorzystywać naturalne metody w dobieraniu idealnej diety i wspomaganiu odbudowy organizmu. Swoją wiedzę nieustannie poszerzam biorąc udział w konferencjach i szkoleniach poświęconych dietetyce i coachingowi w dietetyce.
 
Głównie specjalizuję się w dietach redukcyjnych, oraz motywacją w osiąganiu celu osobom chcącym zmienić swoje nawyki w żywieniu. Preferuję kuchnię prostą, zdrową, zbilansowaną opartą na produktach nieprzetworzonych. Uwielbiam spędzać czas w kuchni, gotować, piec oraz testować nowe przepisy i dzielić się nimi. Ale tak jak wiele kobiet aktywnych zawodowo ciągle brakuje mi czasu. To właśnie jest motywator dla szybkiej i zdrowej kuchni, i jeszcze takiej, którą można zabrać ze sobą do szkoły, czy pracy.
 
Pokochałam „pudełka” i chciałabym zainspirować, zarazić w planowaniu i komponowaniu własnego jedzenia „na wynos”. Na naszym blogu podzielę się przepisami na proste, zdrowe, domowe i pyszne dania zarówno słodkie jak i wytrawne.
 
Zapraszam na moje szkolenia stacjonarne w Wałbrzychu – „Planowanie i komponowanie diety pudełkowej”.

TAK COŚ WIĘCEJ

 

JERZY

Fascynują mnie możliwości organizmu ludzkiego. Jak potrafi się bronić przed „obcymi”. Jaką jest doskonałą superkonstrukcją. Potrafiąca się samonaprawiać, konserwować i przeglądać. Współgranie miliardów komórek. Ich wspomaganie między sobą. Niesamowite współdziałanie mózgu i ciała. A może dwóch mózgów (oś mózg-jelito).

Dużo już wiemy. A jeszcze więcej wiedzy przed nami do odkrycia. Niesamowite, że  to o nas, o naszym ciele. Jeżeli jestem w stanie pomóc w dolegliwościach. Wskazać drogę. Ulżyć w bólu. Bez leków. Po prostu dietą. To wzbudza we mnie ogromną satysfakcję. Dlatego to robię. Cały czas pochłaniam kolejną wiedzę. Taką, która nie jest jeszcze upubliczniona lub dopiero została wyjawiona. Obserwuję najnowsze badania. Dobrze że na świecie naukowcy nie przestają dociekać kolejnych problemów. Teraz informacja dociera szybko. Można zatem też prędko zaproponować nowe możliwości. Takie, które powodują samouzdrowienie ludzkiego organizmu.

Zapraszam do mojego świata.

Oczywiście wiedzę popartą mam studiami o kierunku Dietetyka na AHE w Łodzi oraz wieloma szkoleniami i kursami. Certyfikaty wciąż przybywają nowe. Ważne, że za nimi idzie wiedza, która pomaga w niedoskonałościach czy dolegliwościach.

W swojej pracy wykorzystuję biorezonans, który pozwala zajrzeć w szczegóły naszego ciała. Wykorzystuję tę właściwość i za pomocą takich narzędzi jak Mezator M1 czy Quantum firmy Evitum jestem w stanie szybko i dokładnie zdiagnozować przyczyny dolegliwości. Te oraz inne urządzenia np. BRT służą mi również do terapii, dzięki którym pacjenci wychodzą z gabinetu jak nowo narodzeni.