FREQ

 

Korzyści jakie przynosi to niewielkie urządzenie to:

•    uśmierzanie bólu
•    szybsze gojenie się ran
•    szybsza regeneracja i wzrost kości
•    niwelacja bólów stawów
•    regeneracja mięśni
•    rozluźnienie oraz relaks mięśni
•    lepsze samopoczucie

Aparat ten może używać każdy. Jest prosty w obsłudze. Ma niewielkie rozmiary. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Można korzystać z niego w każdym miejscu. Stosowanie tego urządzenia jest zupełnie bezbolesne, nieinwazyjne i bezpieczne.
W zależności od stopnia przyzwyczajenia i potrzeb organizmu ustala się zarówno czas oraz siłę mikropulsowania, jak i częstotliwość, z jaką się je stosuje.
Przykładowo, pierwsze użycie może trwać 15 minut, a czas terapii wydłuża się stopniowo do 2 godzin dziennie przez 8-12 tygodni. Można również zgrupować dni terapii i stosować ją ciągle, np. 2 dni w tygodniu czy 1 tydzień w miesiącu. Dopasowujesz formę terapii całkowicie do swoich potrzeb i możliwości.

 

FREQ  działanie

 

Aparat opracowany na podstawie protokółu doktora Rife’a wytwarza mikroprądy nazywane inaczej elektryczną stymulacją nerwowo-mięśniową. Są prądami o niskim natężeniu: od 10 do 500 μA. W badaniach naukowych dowiedziono, że impuls mikroprądów powoduje wzrost ATP w organizmie. ATP odpowiada za transport energii do komórek. Ma też właściwości wpływające na proces gojenia się ran, zrastania i regeneracji kości, regeneracji tkanek, a także odczuwanie bólu.
Reakcje chemiczne w komórkach, które są wynikiem przyjmowania pożywienia powodują powstawanie prądu elektrycznego. Delikatne prądy energii elektrycznej ciała są kluczem do zdrowia – pobudzają i kontrolują reakcje chemiczne, a dzięki nim substancje odżywcze trafiają do komórek i odżywiają je. Stymulacja mikroprądami pozwala nie tylko na lepsze i bardziej efektywne odżywianie komórek, ale też łatwiejsze pozbywanie się z nich zbędnych substancji i toksyn.