DIETETYK ON-LINE

 

Mając na względzie Państwa bezcenny czas, proponujemy formę kontaktu ONLINE z osobistym dietetykiem. Możecie Państwo skorzystać

  • z porady dietetyka,

  • z programu opieki dietetycznej lub

  • zamówić indywidualny plan żywieniowy.

Aby skorzystać z porady online, należy dokładnie wypełnić szczegółowy wywiad żywieniowy, który zostanie przesłany w wiadomości e-mail na życzenie. Poradę dietetyczną otrzymuje się w ciągu 5-7 dni od zaksięgowania wpłaty za usługę.

Oprócz standardowej porady dietetycznej online przygotujemy dla Państwa indywidualną dietę, która obejmuje szczegółowo rozpisane posiłki na każdy dzień – dostosowane do stylu życia i aktywności zawodowej. Przy komponowaniu diety uwzględniamy, rodzaj wykonywanej pracy, możliwość podgrzania posiłku w miejscu pracy, dobór odpowiednich posiłków spożywanych poza domem np. przygotowywanych w restauracjach.

DIETA ON-LINE

 

Zestawione posiłki on-line będą zbilansowane pod względem odżywczym tak, aby dieta mogła być zdrowa i bezpieczna. Otrzymacie pisemne zalecenia dietetyczne dla pacjenta, rozkład posiłków, przykłady posiłków, zalecenia co do dozwolonych lub zakazanych produktów, wskazówki – gdzie kupować, jak obrabiać, jakich przypraw używać. Zalecenia staramy się przygotować w maksymalnie zindywidualizowany sposób.

Otrzymacie ciekawe przepisy na różne potrawy wraz z instrukcją ich przygotowania – stopień trudności przyrządzania posiłków dostosowany będzie do deklarowanych umiejętności kulinarnych, chęci do gotowania oraz czasu, jaki możecie poświęcić na przygotowanie potraw.

Indywidualna dieta, będzie uwzględniała produkty, które lubicie i tolerujecie. Dzięki temu dieta okaże się nie tylko zdrowa, ale i smaczna - co pozwoli przyczynić się do zmian nawyków żywieniowych na stałe.