Dane kontaktowe

  • Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o.​     

  • ul. Broniewskiego 81 lok. 310c

  • 58-309 Wałbrzych

  • NIP: 8863005817

  • tel. 570 252 570

Diagnostyka i terapia

 

Każdy lekarz potwierdzi, że trafna diagnoza to 50% sukcesu. Do tego jeśli diagnoza precyzyjnie określi przyczyny naszych dolegliwości, to wyzdrowienie gwarantowane. W swoim gabinecie posługujemy się dwoma urządzeniami do diagnozy (Mezator M1, Quantum) i trzema do terapii (Mezator M1, BRT, Freq).

Dokonujemy specjalistycznych badań diagnostycznych przy wykorzystaniu fal i drgań elektromagnetycznych. Zjawisko to nazywamy biorezonansem.

Metoda ta pozwala na sprawdzenie całych układów organizmu, poszczególnych organów sięgając precyzyjnie aż do poziomu komórki. Pozwala na dokładne określenie przyczyny naszej choroby i gdzie ta choroba jest umiejscowiona. Jakie dolegliwości i za pomocą którego urządzenia można wykryć opisaliśmy przy poszczególnych aparatach. Warto wspomnieć o najważniejszych. Określimy czy i gdzie w Twoim organizmie są niepożądane bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty. Określimy poziom hormonów. Na co masz alergię. Jakich witamin czy minerałów Tobie brakuje a jakich masz za dużo.

Jeżeli znamy diagnozę Twojej dolegliwości to za pomocą naszych urządzeń w większości przypadków usuniemy ich przyczynę. W tym celu wykorzystujemy wspomniane wcześniej: Mezator M1, BRT i Freq. Prowadzimy terapię w zwalczaniu bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów, różnych alergii i boreliozy.

Mezator M1

 

Rewelacja współczesnej technologii. Wykryje obecność i ilość bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów oraz infekcji, alergii czy hormonów. Pokaże dokładnie ich lokalizację w naszym organizmie z prawie 100% pewnością. Pozwala wykonać całościową diagnozę organizmu, układów, narządów i poszczególnych tkanek. Urządzenie to przeprowadza skuteczne terapie.

QUANTUM

 

Chcesz wiedzieć w jakiej kondycji są Twoje organy. Czy masz w organizmie wszystkie witaminy i minerały. A może masz jakieś niedobory. To wszystko pokaże Tobie urządzenie Quantum.

BRT

 

Potrzebujesz pozbyć się bólu czy usunąć bakterię. Nie masz czasu na przebywanie w gabinecie. Mobilne urządzenie BRT wielkości telefonu załatwi sprawę.

FREQ

 

Jesteś aktywny. Potrzebna szybka regeneracja. To urządzenie jest właśnie dla Ciebie. Może potrzebujesz uśmierzyć ból lub przyspieszyć gojenie ran czy złamań - skorzystaj z Freqa